15 listopada 2022

Cały czas realizujemy zamówienia na drzewa liściaste

Większe drzewa liściaste ekspediujemy zawsze z bryłą korzeniową.

 

Takie drzewa przyjmują się w prawie 100% (wyłączając wyjątki bardzo niekorzystnego stanowiska lub całkowitego braku podlewania).

 

Bryła korzeniowa powinna być proporcjonalna do wielkości drzewa.

 

Wielkokrotne przesadzanie (szkółkowanie) powoduje, iż nawet na lekkiej, piaszczystej glebie bryła nie rozsypuje się, a przy końcowym wykopywaniu nie ma uszkodzonych grubszych korzeni. Zmniejsza to do minimum stres przesadzanego drzewa i na nowym stanowisku roślina bezproblemowo podejmuje wzrost.

 

Przy tego typu wielokrotnym przesadzaniu (niestety bardzo pracochłonnym) jesteśmy w stanie zagwarantować klientowi pewne przyjęcie nawet wieloletnich drzew. Na zdjęciu trzydziestoletni platan Platanus acerifolia.

 

U nas można nabyć większość drzew, krzewów i bylin naszej strefy klimatycznej. Od bardzo małych bylin skalnych, poprzez trawy ozdobne, rośliny okrywowe, pnącza, wrzosy, wrzośce, azalie, różaneczniki i inne krzewy liściaste i iglaste do bardzo dużych drzew, wymagających do przesadzania ciężkiego sprzętu. Udzielamy daleko idącej pomocy przy projektach ogrodów i innych terenów zielonych, wykonawstwie, transporcie i pielęgnacji roślin. Zapewniamy mnóstwo inspiracji oprowadzając potencjalnych inwestorów, projektantów zieleni oraz wykonawców po terenach naszych upraw w Machowej i Pogórskiej Woli.
Wystarczy zadzwonić - tel. 602 472 689 - i się umówić.
Dużedrzewa.com
SERDECZNIE ZAPRASZAMY.