14 grudnia 2022

Nadeszła zima ale sezon choinkowy trwa

Mimo obfitych opadów śniegu, cały czas sprzedajemy drzewka bożonarodzeniowe. Największym popytem cieszą się świerki srebrne w doniczkach.

 

Niektórzy klienci nie mający miejsca na dużą choinkę często kupują świerka karłowatego Picea glauca `Conica` . Często drzewka świąteczne  (po niezbyt długim przetrzymaniu w domu) są sadzone wiosną do gruntu dostarczając dodatkowej radości swoim właścicielom. Staramy się tak wykopywać rośliny aby nie uszkadzać korzeni co zwiększa prawdopodobieństwo przyjęcia się roślin.

 

Nadchodzi czas zimowego odpoczynku. Z nadzieją oczekujemy na kolejną wiosnę.

U nas można nabyć większość drzew, krzewów i bylin naszej strefy klimatycznej. Od bardzo małych bylin skalnych, poprzez trawy ozdobne, rośliny okrywowe, pnącza, wrzosy, wrzośce, azalie, różaneczniki i inne krzewy liściaste i iglaste do bardzo dużych drzew, wymagających do przesadzania ciężkiego sprzętu. Udzielamy daleko idącej pomocy przy projektach ogrodów i innych terenów zielonych, wykonawstwie, transporcie i pielęgnacji roślin. Zapewniamy mnóstwo inspiracji oprowadzając potencjalnych inwestorów, projektantów zieleni oraz wykonawców po terenach naszych upraw w Machowej i Pogórskiej Woli.
Wystarczy zadzwonić - tel. 602 472 689 - i się umówić.
Dużedrzewa.com
SERDECZNIE ZAPRASZAMY.