06 grudnia 2022

Grudzień - czas choinek

Z tej kwatery pozyskujemy jodły kaukaskie, jodły koreańskie oraz świerki kłujące.

 

Jodły koreańskie jako drzewka bożonarodzeniowe są atrakcyjne już w bardzo młodym wieku. Egzemplarze, które nie znajdą klienta w grudniu, będą sprzedawane wiosną następnego roku, aż do jesieni.

 

Z tej kwatery pozyskujemy duże, kilkumetrowe egzemplarze. 

 

Jako świąteczna choinka dobrze sprawdza się świerk biały `Densata`. Odmiana ta, nawet w starszym wieku dobrze znosi przesadzanie.

 

Jodła jednobarwna, zwana też kalifornijską Abies concolor, również jest dostępna w naszych szkółkach w różnych wielkościach. Niestety trudno znosi przesadzanie. Najlepiej przesadzać ją na wiosnę. Z tej kwatery pozyskujemy egzemplarze cięte.

U nas można nabyć większość drzew, krzewów i bylin naszej strefy klimatycznej. Od bardzo małych bylin skalnych, poprzez trawy ozdobne, rośliny okrywowe, pnącza, wrzosy, wrzośce, azalie, różaneczniki i inne krzewy liściaste i iglaste do bardzo dużych drzew, wymagających do przesadzania ciężkiego sprzętu. Udzielamy daleko idącej pomocy przy projektach ogrodów i innych terenów zielonych, wykonawstwie, transporcie i pielęgnacji roślin. Zapewniamy mnóstwo inspiracji oprowadzając potencjalnych inwestorów, projektantów zieleni oraz wykonawców po terenach naszych upraw w Machowej i Pogórskiej Woli.
Wystarczy zadzwonić - tel. 602 472 689 - i się umówić.
Dużedrzewa.com
SERDECZNIE ZAPRASZAMY.