04 września 2022

Wrzosy - ciąg dalszy

`Wickwar Flame` to bardzo dobra, niewysoka, złota odmiana przebarwiająca się w zimie na czerwono, szybko się rozrasta, szczelnie pokrywając powierzchnię.

 

`Silver Knight` to stara, sprawdzona odmiana o barwie srebrzysto - szarej, kwiatach jasnoliliowych i wysokim wzroście. 

 

`Carmen` jest odmianą wysoką w ciemnoróżowej barwie wczesnych kwiatów z czasem przechodzącą w purpurowo - czerwoną. Wymaga wiosennego skrócenia pędów.

 

`Madonna` jedna z nowszych śnieżnobiało kwitnących odmian; bardzo dobrze się zagęszcza; wymaga wiosennego skrócenia pędów.

 

Wrzosy na naszym punkcie sprzedaży w Machowej. Zapraszamy!

U nas można nabyć większość drzew, krzewów i bylin naszej strefy klimatycznej. Od bardzo małych bylin skalnych, poprzez trawy ozdobne, rośliny okrywowe, pnącza, wrzosy, wrzośce, azalie, różaneczniki i inne krzewy liściaste i iglaste do bardzo dużych drzew, wymagających do przesadzania ciężkiego sprzętu. Udzielamy daleko idącej pomocy przy projektach ogrodów i innych terenów zielonych, wykonawstwie, transporcie i pielęgnacji roślin. Zapewniamy mnóstwo inspiracji oprowadzając potencjalnych inwestorów, projektantów zieleni oraz wykonawców po terenach naszych upraw w Machowej i Pogórskiej Woli.
Wystarczy zadzwonić - tel. 602 472 689 - i się umówić.
Dużedrzewa.com
SERDECZNIE ZAPRASZAMY.